close
تبلیغات در اینترنت
راهنمای قدم به قدم

راهنمای قدم به قدم

راهنمای قدم به قدم

راهنمای قدم به قدم
راهنمای قدم به قدم
آموزش و کدنویسی فایل های گرافیک وردپرس گالری عکس قالب سایت
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
 • در خواست ترینر
 • دانلود ترینر بازی Resident Evil 6
 • ترینر جدید و سالم برای بازی Resident Evil 5
 • دانلود ترینر Resident Evil 4
 • دانلود ترینر بازی Resident Evil 3
 • دانلود ترینر بازی Resident Evil 2
 • دانلود ترینر بازی Resident Evil
 • دانلود ترینر بازی Crysis 3
 • دانلود ترینر بازی Crysis 2
 • دانلود ترینر Crysis
 • محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  دانلود راهنمای قدم به قدم بازی Prince of Persia 4

  این مطلب رو در شنبه 03 فروردين 1392 ساعت: 13:43 در سایت قرار داده است.

  راهنمای قدم به قدم جدید برای بازی Prince of Persia 4

  دانلود راهنمای قدم به قدم Prince Of Persia 4

  Prince of Persia 4  بازی ای است که در ۹ دسامبر سال ۲۰۰۸ توسط کمپانی Ubisoft Montreal ساخته و توسط کمپانی Ubisoft منتشر شد . سبک بازی به صورت اکشن اول شخص و ماجراجویی است . و طبق نظام ESRB این بازی برای افراد بالای ۱۳ سال مناسب است . این نسخه چهارمین نسخه از سری بازی های شاهزاده ایرانی است .  داستان بازی بیشتر در مورد اهورا مزدا و اهریمن و … است .  پس از شکست اهریمن پس از سال های دور نگهبانان معبد درخت زندگی کاهش پیدا می کنند . یکی از شخصیت های جدید بازی Elika نام دارد که پدرش اسیر مشکلات روانی و مادرش در همان بچگی اش می میرد . زمانی می رسد که Elika هم پا به قدم مرگ می گذارد و پدرش مجبور می شود با اهریمن ارتباط پیدا کنید و او را نجات دهد . حال پدر Elika به اهریمن ملحق شده و او با این کار پدر مخالفت می کند . (Elika از نسل نگهبانان است) . Elika با شاهزاده ای آشنا می شود که به دنبال الاقش می گردد و او در نبردی Elika را نجات می دهد و Elika پس از اعتماد به او داستان را برایش تعریف میکند .


  دانلود در ادامه مطلب...

  برای خواندن ادامه مطلب این پست کلیک کنید
  موضوع: راهنمای قدم به قدم,فارسی,
  برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  تعداد بازديد : 708
  نظرات()

  دانلود راهنمای قدم به قدم بازی Prince Of Persia The Two Thrones

  این مطلب رو در شنبه 03 فروردين 1392 ساعت: 13:36 در سایت قرار داده است.

  راهنمای قدم به قدم جدید برای بازی Prince Of Persia The Two Thrones

  دانلود راهنمای قدم به قدم Prince Of Persia The Two Thrones

         Prince Of Persia The Two Thrones بازی ای است که در ۱ دسامبر سال ۲۰۰۵ توسط کمپانی بزرگ Ubisoft ساخته و منتشر شد . این بازی برای افراد بالای ۱۸ سال مناسب است . سبک بازی به صورت اکشن اول شخص و اکشن سوم شخص و ماجراجویی است . این بازی سومین نسخه از سری بازی های شاهزاده ایرانی است . داستان بازی به این گونه است که وقتی شاهزاده به شهر می رسد متوجه می شود که شهر غرق در آتش است. در نزدیکی شهر کشتی شاهزاده مورد حمله قرار می گیرد و کشتی غرق می شود و سربازانی که Babylon را تصرف کرده بودند Kaileena را با خود می برند. شاهزاده به کمک او می شتابد اما Vizier (عامل تمامی این مشکلات) که قول قدرت را داده است Kaileena را می کشد و به موجودی جاودانه تبدیل می شود و شن های زمان مجددا آزاد می شوند. در این گیر و دار خنجر زمان (The Dagger of Time) به دست شاهزاده می افتد و به صورت ناگهانی خود شاهزاده هم تبدیل به یک نیمه Sand Creature می شود . گروه چیت ها این بازی هیجان انگیز را به شما کاربران عزیز پیشنهاد میکند .  دانلود در ادامه مطلب...

  برای خواندن ادامه مطلب این پست کلیک کنید
  موضوع: راهنمای قدم به قدم,فارسی,
  برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  تعداد بازديد : 1055
  نظرات()

  دانلود راهنمای قدم به قدم بازی Prince of Persia Warrior Within

  این مطلب رو در شنبه 03 فروردين 1392 ساعت: 13:25 در سایت قرار داده است.

  راهنمای قدم به قدم جدید برای بازی Prince of Persia Warrior Within

  دانلود راهنمای قدم به قدم Prince of Persia Warrior Within

               Prince of Persia warrior within  بازی ای است در سال ۲۰۰۴ توسط استودیو بازی سازی Ubisoft Montreal ساخته و توسط کمپانی Ubisoft منتشر شد . سبک بازی به صورت اکشن اول شخص و فکری است . طبق رتبه بندی PEGI این بازی مناسب برای افراد بالای ۱۶ سال است . این بازی سری دوم بازی های شاهزاده ایرانی است و بعد شن های فراموش شده منتشر شده است . اکنون شاهزاده ، پادشاه ایران شده است ولی هر شب کابوس میبیند که از دست یک هیولا فرار میکند و سرانجام گیر می افتد.افرادش پیشگویی را پیدا میکنند که می تواند خوابش را تعبیر کند . پیشگو به او میگوید که هفت سال پیش شن های زمان را آزاد کرده و مورد نفرین آنها قرار گرفته است و موجودی به نام داهاکا که در جزیره زمان زندگی میکند به دنبال اوست و میخواهد او را بکشد . شاهزاده تصمیم میگیرد که به جزیره زمان برود و با ملکه زمان حرف بزند تا نفرین از بین برود ولی پیشگو به او میگوید که نمیتواند سرنوشتش را عوض کنداو هم اعتنایی نمیکند و میرود . در دریا سربازان ملکه به فرماندهی دختری به نام شادی به آنها حمله میکنند . همه افرادش کشته میشوند و خودش هم در نبرد با شادی شکست میخورد و به دریا پرتاب میشود.وقتی چشمانش را باز میکند ، خود را در جزیره میبیند و تصمیم میگیرد علاوه بر پیدا کردن ملکه از شادی هم انتقام بگیرد .


  دانلود در ادامه مطلب...

  برای خواندن ادامه مطلب این پست کلیک کنید
  موضوع: راهنمای قدم به قدم,فارسی,
  برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  تعداد بازديد : 6635
  نظرات()

  دانلود راهنمای آپگرید های جان بازی Prince of Persia Warrior Within

  این مطلب رو در شنبه 03 فروردين 1392 ساعت: 13:22 در سایت قرار داده است.

  راهنمای آپگرید های جان برای بازی Prince of Persia Warrior Within

  دانلود راهنمای قدم به قدم Prince of Persia Warrior Within

  Prince of Persia warrior within  بازی ای است در سال ۲۰۰۴ توسط استودیو بازی سازی Ubisoft Montreal ساخته و توسط کمپانی Ubisoft منتشر شد . سبک بازی به صورت اکشن اول شخص و فکری است . طبق رتبه بندی PEGI این بازی مناسب برای افراد بالای ۱۶ سال است . این بازی سری دوم بازی های شاهزاده ایرانی است و بعد شن های فراموش شده منتشر شده است . اکنون شاهزاده ، پادشاه ایران شده است ولی هر شب کابوس میبیند که از دست یک هیولا فرار میکند و سرانجام گیر می افتد.افرادش پیشگویی را پیدا میکنند که می تواند خوابش را تعبیر کند . پیشگو به او میگوید که هفت سال پیش شن های زمان را آزاد کرده و مورد نفرین آنها قرار گرفته است و موجودی به نام داهاکا که در جزیره زمان زندگی میکند به دنبال اوست و میخواهد او را بکشد . شاهزاده تصمیم میگیرد که به جزیره زمان برود و با ملکه زمان حرف بزند تا نفرین از بین برود ولی پیشگو به او میگوید که نمیتواند سرنوشتش را عوض کنداو هم اعتنایی نمیکند و میرود . در دریا سربازان ملکه به فرماندهی دختری به نام شادی به آنها حمله میکنند . همه افرادش کشته میشوند و خودش هم در نبرد با شادی شکست میخورد و به دریا پرتاب میشود.وقتی چشمانش را باز میکند ، خود را در جزیره میبیند و تصمیم میگیرد علاوه بر پیدا کردن ملکه از شادی هم انتقام بگیرد .  دانلود در ادامه مطلب...

  برای خواندن ادامه مطلب این پست کلیک کنید
  موضوع: راهنمای قدم به قدم,فارسی,
  برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  تعداد بازديد : 618
  نظرات()

  دانلود راهنمای قدم به قدم بازی Prince of Persia the sand of time

  این مطلب رو در شنبه 03 فروردين 1392 ساعت: 13:3 در سایت قرار داده است.

  راهنمای قدم به قدم جدید برای بازی Prince of Persia the sand of time

  دانلود راهنمای قدم به قدم Prince of Persia the sand of time

               Prince Of Persia The Sand Of Time بازی ای است که در سال ۲۰۰۴ توسط کمپانی بزرگ Ubisoft  ساخته و منتشر شد . سبک بازی به صورت اکشن اول شخص , ماجراجویی و فکری است . و برای افراد بالای ۱۲ سال مناسب است . سال ها پیش که پادشاه ایران جوان خام و بی تجربه بود روزی برای شکار به تنهایی قصر خود را ترک کرد . از بخت بد راه را گم کرد و از بیابان بی آب و علف سر در آورد ، او فکر می کرد که به لحظات آخر زندگیش رسیده است ناگهان پیرمرد عجیبی را دید که به سمت او می آید . پیر مرد راز استفاده از ماه را به او آموخت ، از آن به بعد پادشاه ایران به کشور گشایی به وسیله این راز پرداخت و در تمام جنگ ها به وسیله کمک پسر شجاعش یعنی پرنس (شاهزاده) پیروز شد . روزی جاسوسان پادشاه از هند خبر آوردند که هند دارای جادوی عجیبی به نام ساعت زمان است . پادشاه ایران تصمیم گرفت که برای دستیابی به این جادو به هند حمله کند . لشکری عظیم تدارک دید و آماده حمله به هند شد.


  دانلود در ادامه مطلب...

  برای خواندن ادامه مطلب این پست کلیک کنید
  موضوع: راهنمای قدم به قدم,فارسی,
  برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  تعداد بازديد : 450
  نظرات()
  کلیه حقوق مادی و معنوی نزد (( دانلود تراینر )) محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب پیگرد قانونی دارد.
  خرمشهر کیدز لاولی کیدز پسران شیاطین سیاه